Top

Bánov cup 2020 XVII. ročník - dvojhra

Sobota 15.8.2020 sa na našich kurtoch niesla v znamení nášho najstaršieho turnaja Bánov cupu, ktorý si zaknihoval už svoj sedemnásty ročník. Počasie nám prialo a tak sme sa mohli hneď od rána pustiť do celodenného tenisového maratónu, kde sme ceny pre najlepších odovzdávali neskoro večer, takmer po tme :-). Turnaja sa zúčastnilo 21 hráčov zo širokého okolia, ale zastúpenie mal samozrejme ako vždy aj domáci klub. Po odohraní zápasov v štyroch skupinách sa do play off o víťaznú trofej prebojovalo osem najlepších, z každej prví dvaja, plus tretí v poradí zo skupín postúpili do bojov o Pohár útechy. Ten nakoniec pre seba získala Amanda Gubík zo Štúrova, ktorá bola zároveň aj najmladšia účastníčka turnaja. Srdečne gratulujeme a prajeme ešte veľa úspechov v sľubne sa rozvíjajúcej kariére. V bojoch o víťazstvo sa najviac darilo R. Friedlovi z Nových Zámkov, ktorý si vo finále poradil s R. Uhríkom z Nitry. Tretie miesto zostalo v domácom klube zásluhou L. Ferka, ktorý porazil v súboji o tretie miesto G. Bombicza z Levíc. Turnaj sa samozrejme, ako býva zvykom na našich kurtoch niesol v síce bojovnej, ale priateľskej atmosfére na ktorej sa podieľali všetci zúčastnení a samozrejme aj organizátori turnaja. Tešíme sa na Vás na ďalších turnajoch organizovaných našim klubom. Kolektív TK Bánov.