Top

Aktuality

     Vážení návštevníci,

na našej stránke je možné pozrieť si aktuálny prehľad obsadenia kurtov a to jednoduchým kliknutím na hociktorý dátum v pravej časti stránky, položka Obsadenosť kurtov. Následne je možnosť vo voľných termínoch objednať sa prostredníctvom telefonického nahlásenia na číslo uverejnené v úvodnej časti tejto stránky. Obsadenosť sa budeme snažiť aktualizovať minimálne tri dni dopredu. Informácie o obsadení kurtov z dôvodu objednania si areálu na firemnú alebo inú akciu budú uverejňované v časti Aktuality a na FB stránke. Taktiež privítame všetky návrhy a pripomienky, ktoré by pomohli zlepšiť či už kvalitu komunikácie na tejto stránke alebo podmienky v samotnom tenisovom areáli. Jedná sa hlavne o konštruktívne pripomienky k chodu a fungovaniu tenisového oddielu, ale napríklad aj nápady pri organizovaní tenisových turnajov a pod.. Samotné odkazy a nápady nám môžete posielať na emailovú adresu tenisovedvorce.banov@gmail.com alebo branislavhodussky@gmail.com  Dostať sa k informáciám o činnosti tenisového oddielu je možné taktiež cez náš facebookový profil Tenis Bánov  alebo pomocou odkazu na stránke obce Bánov v časti šport.

Oznamujeme všetkým tenisovým priaznivcom, že od 15.4.2022 sú naše tenisové kurty otvorené! Upozorňujeme na zmenu telefónneho čísla na ktorom sa dajú kurty objednať! Nové t.č. 0905193273, druhé číslo zostáva 0908617987. Otváracie hodiny nájdete na webovej stránke www.tenisbanov.sk alebo FB stránke Tenis Bánov ????

22.6.2021 

V časti Galéria bolo pridané info z turnaja dorasteniek Junior Bánov cup 2021.

14.6.2021

Do Galérie boli pridané výsledky a foto z turnaja o Pohár starostu obce Bánov

1.5.2020

Oznamujeme všetkých priaznivcom tenisu, že  od 1.5. 2021 spúštame prevádzku  na tenisových kurtoch. Otvorené bude denne  od 15,00 hod. do 20,00 hod.  Kurty je možné objednať si na tel. č. 09005667198 alebo 0908617987. Ďalej chceme upozorniť, že na tejto stránke v časti  KALENDÁR  na úvodnej strane je priebežne aktualizovaná obsadenosť kurtov. Po kliknutí na vybraný deň sa vám zobrazia hodiny a čísla kurtov, ktoré sú v súčasnej dobe k dispozícii a dajú sa telefonicky objednať. S pozdravom TK Bánov