Top

Štvorhra 40+ 2018 - otvorený

V sobotu 8.9.2018 sa na našich tenisových kurtoch konal amatérsky tenisový turnaj vo štvorhre hráčov nad 40 rokov. Vo výbornom tenisovom počasí zabojovalo o víťazné poháre deväť dvojíc zo širokého okolia. Na turnaji sa predstavili okrem hráčov z domáceho Bánova aj hráči z Levíc, Šurian, Nitry, Nových Zámkov a Dubnice nad Váhom. Keďže turnaj sa hral po vzájomnej dohode systémom „každý s každým“ môžeme povedať, že poradie na jednotlivých miestach je úplne zaslúžené a po celodennom maratóne aj spravodlivé. Najviac sa darilo Bánovsko-Šurianskej dvojici Ščevlík/Kanás, ktorá prešla turnajom ako jediná bez prehry. Druhé miesto obsadila dvojica z Dubnice nad Váhom Uharček/Novák, pre ktorých rozhodol vzájomný zápas s Levickou dvojicou Bombicz/Szabo, ktorí nakoniec skončili na treťom mieste. Cenu útechy vybojovala taktiež Bánovsko-Šurianska dvojica Gašparovič/Hatina. Turnaj sa niesol v duchu priateľskej atmosféry, ktorú podčiarklo aj záverečné vyhlasovanie výsledkov a následné po turnajové posedenie. Poďakovanie patrí všetkým zúčastnením a zároveň sa samozrejme tešíme na opätovné stretnutia na našich tenisových kurtoch.